piątek, 13 lutego, 2026
Strona głównaAktualnościKlienci i kadryFundacja „Mentalnie Równi” ze wsparciem LoveBrands Group

Fundacja „Mentalnie Równi” ze wsparciem LoveBrands Group

LoveBrands Group rozpoczęło współpracę z Fundacją „Mentalnie Równi”, która działa na rzecz ochrony zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży. Założycielami organizacji są Tomasz Prosiński i Kamila Kalbarczyk. Fundacja znana jest przede wszystkim z kampanii „Mów do mnie – #TokTuMi”.

LoveBrands Group zajmie się działaniami wizerunkowymi fundacji, aby zwiększyć zasięg jej aktywności ogólnopolskich, jak i tych prowadzonych w regionach. Agencja odpowiada również za wsparcie działań media relations oraz bieżące doradztwo komunikacyjne. Współpraca ma charakter pro bono.

„Cieszymy się na współpracę z LoveBrands Group, bo jesteśmy przekonani, że łączą nas te same wartości i cele. Łatwiej jest je realizować, kiedy ma się wsparcie w działaniach, na które zwykle nie ma wystarczająco dużo czasu, a są niezwykle istotne dla szerokiego dotarcia do społeczeństwa. Naszym celem na 2026 rok jest dotarcie do jeszcze większej liczby dzieci, rodziców i nauczycieli z profilaktyką i edukacją o zdrowiu psychicznym oraz uzależnieniach. Jesteśmy przekonani, że partnerstwo z agencją o wieloletnim doświadczeniu w działaniach na rzecz zdrowia, w tym zdrowia psychicznego Polaków, pomoże zwiększyć zasięg naszej działalności” – mówi Tomasz Prosiński, prezes Fundacji Mentalnie Równi. (mb)

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj