O korzyściach, jakie płyną z przeniesienia rozwiązań stosowanych w sporcie zawodowym na grunt praktyki biznesowej oraz o tym, kim jest „Menedżer Nowej Ery”, porozmawiają uczestnicy pierwszej konferencji z cyklu „Sport w Biznesie”. Zapraszamy wszystkich praktyków biznesu. Wśród prelegentów znajdują się m.in.: wielokrotny medalista Artur Partyka oraz prof. Bolesław Rafał Kuc.
Wydarzenie odbędzie się 27 listopada w godzinach 17:00 – 21:00 w Hotelu Lord, Al. Krakowska 218 w Warszawie. Zgłoś swój udział już dziś!
Program:
– Wystawa fotografii i medali Mistrzów Olimpijskich oraz rejestracja uczestników
– Otwarcie Konferencji: Katarzyna Orzeszek i Ewa Czertak – autorki koncepcji zastosowania sportu w biznesie
– Wystąpienie inauguracyjne: Mik Kuczkiewicz – prezes zarządu Hay Group
– Moja droga do Mistrzostwa: Artur Partyka – multimedalista Igrzysk Olimpijskich oraz Mistrzostw Świata i Europy
– Kiedy sport staje się stylem życia: Yann Gontard – dyrektor generalny Sodexo Polska
– Przywództwo w sporcie i w biznesie: prof. zw. dr hab. Bolesław Rafał Kuc
– Czy każdy zdolny menedżer może przejść do Ligi Mistrzów? – moderowana sesja pytań
Uczestnicy panelu i goście specjalni:
– Artur Partyka, multimedalista Igrzysk Olimpijskich oraz Mistrzostw Świata
– Yann Gontard, dyrektor generalny Sodexo Polska
– Mik Kuczkiewicz, prezes zarządu Hay Group
– Prof. zw. dr hab. Bolesław Rafał Kuc, ekspert w dziedzinie zarządzania
– Jerzy Skucha, prezes Polskiego Związku Lekkiej Atletyki
– Stefan Golonka, prezes Kraft Foods Polska w Latach 1992-2002 r.
– Michał Kielan, v-ce prezes Zarządu ZUGIL
– Andrzej Borczyk, dyrektor HR Microsoft
– Monika Biedrzycka, dyrektor generalna Momentum Worldwide Polska
– Ewa Czertak, autorka koncepcji zastosowania sportu w biznesie
– Katarzyna Orzeszek, autorka koncepcji zastosowania sportu w biznesie
Uczestnicy, oprócz możliwości udziału w debacie, będą mogli skorzystać z porad specjalistów: trenera personalnego, dietetyka, mistrza aikido, trenera mentalnego czy eksperta w zakresie diagnostyki umiejętności menedżerskich. Dodatkową atrakcją wydarzenia będzie galeria zdjęć, medali i filmów dokumentujących życie mistrzów sportowych wielu dyscyplin, której będzie można przyglądać się przy lampce wybornego wina.
Pełen program konferencji oraz możliwość zgłoszenia udziału on-line są dostępne na stronie. PRoto.pl to patron medialny wydarzenia.