Już 17 grudnia poznamy wyniki 5. badania CCIFP o CSR w Polsce

dodano: 
08.12.2020
komentarzy: 
0

17 grudnia 2020 roku Francusko-Polska Izba Gospodarcza (CCIFP) zaprezentuje wyniki piątej edycji badania CSR w praktyce – barometr CCIFP. Podczas specjalnego wydarzenia online uczestnicy dowiedzą się m.in., jakie są motywy prowadzenia polityki CSR i co firma na tym zyskuje, kto w firmach odpowiada za planowanie i realizację działań z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu i oraz kim są beneficjenci prowadzonych akcji.

Dodatkowo podczas wydarzenia zostaną przedstawione wyniki badania HAVAS MEDIA (przeprowadzonego na grupie ponad 1000 osób), które odpowiedzą na pytanie, czy podejmowane przez firmy inicjatywy są istotne z punktu widzenia konsumentów i czy wpływają pozytywnie na postrzeganie marek.

W tym roku oba badania zostały poszerzone o pytania dotyczące wpływu pandemii na działania CSR. W trakcie wydarzenia uczestnicy dowiedzą się, jak firmy angażowały się w walkę z pandemią i czy obecna sytuacja zmieni ich strategie i działania w obszarze zrównoważonego rozwoju.

Podczas wydarzenia odbędzie się także debata, w której udział wezmą Maria Krawczyńska, dyrektor biura CSR i zrównoważonego rozwoju w Banku BNP Paribas, Monika Kulik, ekspert ds. komunikacji i CSR w Orange Polska, Katarzyna Teter, członkini zarządu Forum Odpowiedzialnego Biznesu, Dominika Langer-Gniłka, wiceprezeska zarządu Stowarzyszenia Wiosna, oraz Paweł Łukasiak, prezes Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce. Moderatorem będzie Paweł Oksanowicz z radia MUZO.FM.

Wydarzenie online odbędzie się 17 grudnia 2020 roku w godzinach 14:30–16:00. Udział jest bezpłatny, jednak wcześniej należy zarejestrować się na stronie. Ogłoszenie wyników będzie można śledzić także na facebookowym profilu CCIFP.

PRoto.pl jest patronem medialnym badania. (ak)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin