7. edycja Targów CSR już 12 kwietnia w Warszawie

dodano: 
06.03.2018
komentarzy: 
0

12 kwietnia 2018 roku odbędzie się 7. edycja targów poświęconych odpowiedzialnemu biznesowi i zrównoważonemu rozwojowi, organizowanych przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Clear Channel Poland, jako wyłączna firma w kategorii outdoor, będzie wspierać wydarzenie, promując je na nośnikach reklamy zewnętrznej w Warszawie.

Czytaj też: Znamy hasło 7. edycji Targów CSR

Celem targów jest prezentacja działań i praktyk firm społecznie odpowiedzialnych, a także usług oferowanych w tym zakresie. Podczas 7. edycji wydarzenia organizatorzy spodziewają się około 80 wystawców i 2000 zwiedzających.

Tematem części konferencyjnej targów będzie współpraca biznesu i jego otoczenia. Poruszona zostanie też kwestia współdziałania w realizacji Celów Zrównoważonego Rozwoju, a szczególnie Celu 17, jakim jest wzmocnienie środków wdrażania i ożywienie globalnego partnerstwa na rzecz zrównoważonego rozwoju. W części konferencyjnej wydarzenia eksperci CSR, wywodzący się ze świata biznesu oraz z sektora społecznego, zastanowią się, jakie możliwości stwarzają dla obu stron inicjatywy polegające na współpracy oraz jakie wartości niosą ze sobą prowadzone w ten sposób działania.

Więcej informacji na temat targów można znaleźć na stronie.

PRoto.pl jest patronem medialnym wydarzenia. (jg)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin