7. Targi CSR już jutro w Warszawie

dodano: 
11.04.2018
komentarzy: 
0

12 kwietnia 2018 roku na stadionie PGE Narodowym w Warszawie odbędzie się 7. edycja Targów CSR. Organizatorem wydarzenia poświęconego społecznej odpowiedzialności biznesu i zrównoważonemu rozwojowi jest Forum Odpowiedzialnego Biznesu. 

Organizator udostępnił folder informacyjny 7. Targów CSR, który można pobrać ze strony internetowej. Ułatwi on odwiedzającym poruszanie się po targach oraz zaplanowanie, które stoiska chcą odwiedzić lub w jakich panelach dyskusyjnych wziąć udział. 

Podczas wydarzenia przedstawiciele biznesu dowiedzą się od ekspertów i praktyków, jak wdrażać CSR, realizować właściwe praktyki, prowadzić dialog z otoczeniem i komunikować własne zaangażowanie. Hasło towarzyszące tegorocznym targom to „Biznes we współpracy”, gdyż wydarzenie jest przeznaczone również dla organizacji pozarządowych i instytucji, szkół i uczelni, które chcą nawiązać współpracę międzysektorową, by zmierzyć się z wyzwaniami społecznymi czy środowiskowymi. Dla studentów i absolwentów targi to szansa na zapoznanie się z wymaganiami i benefitami, które przysługują pracownikom.

Część konferencyjna Targów CSR będzie poświęcona tematowi współpracy biznesu i jego otoczenia. Do dyspozycji uczestników będzie ponad 70 stoisk wystawców. Podczas wydarzenia odbędzie się premiera publikowanego co roku przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu raportu „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki 2017”. 

Program wydarzenia dostępny jest na stronie. Udział w 7. Targach CSR jest bezpłatny. 

PRoto.pl jest patronem medialnym wydarzenia. (mf)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin