Akademia Odpowiedzialnych

dodano: 
06.05.2008
komentarzy: 
0

W dniach 17-18 maja w Jachrance pod Warszawą odbędzie się Akademia Odpowiedzialnego Biznesu 2008, wydarzenie dla studentów organizowane przez Ligę Odpowiedzialnego Biznesu.

Akademia to spotkanie dające możliwość bezpośredniego kontaktu i wzajemnej inspiracji obecnych i przyszłych menedżerów. Ma ono charakter kameralnego dialogu. Na uczestników czekają dwa dni warsztatów, dyskusji, spotkań z ekspertami i praktykami CSR z takich firm i instytucji, jak: Forum Odpowiedzialnego Biznesu, PricewaterhouseCoopers, Danone, Fundacja Kronenberga przy Citi Handlowy.

W trakcie wydarzenia odbędzie się kilkugodzinna symulacja, prowadzona przez Pracownię Gier Szkoleniowych, która uczestnikom pozwoli wcielić się w rolę i przekonać, czy do osiągnięcia najwyższych zysków konieczna jest wspólna strategia zrównoważonego rozwoju.

Ponadto dzięki Fundacji Aeris Futuro uczestnicy mogą w ramach odpowiedzialności ekologicznej zneutralizować swój negatywny wpływ na środowisko naturalne poprzez ufundowanie drzewka.

Wszystkich studentów, którzy chcą wziąć udział w Akademii zapraszamy na stronę internetową www.lob.org.pl, na której można zapoznać się ze szczegółowymi informacjami, a także z formularzem zgłoszeniowym. Wortal PRoto stał się patronem medialnym Akademii. (psp)

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin