.

 

Alicja Wysocka-Świtała jurorką IPRA Golden World Awards 2023

dodano: 
24.01.2023
komentarzy: 
0

W styczniu 2023 roku Alicja Wysocka-Świtała, partnerka zarządzająca i współwłaścicielka agencji Clue PR, dołączyła do jury IPRA Golden World Awards.

IPRA Golden World Awards to nagrody ustanowione w 1990 roku, przyznawane za wybitne osiągnięcia w public relations na całym świecie.

„Jestem zaszczycona, że będę mogła oceniać światowe kampanie w ramach pracy w jury tak prestiżowego konkursu, jakim jest IPRA Global Awards. Jak agencja w ostatnich latach byliśmy kilkakrotnie nagrodzeni IPRA za kampanie wspierające równościowe podejście. Dlatego będę chciała szczególnie pochylić się właśnie nad kampaniami, które wyróżniają się nie tylko świeżością idei, ale i walką ze stereotypami płciowymi czy społecznymi. Cieszę się też na kampanie z obszaru technologii, które są naszą agencyjną ekspertyzą i mam nadzieję, że w tym roku będą mocno innowacyjne” – mówi w rozmowie z PRoto.pl Alicja Wysocka-Świtała.

Alicja Wysocka-Świtała wraz z Karolem Świtałą od ponad dziesięciu lat zarządza agencją Clue PR, która pracuje m.in. dla dużych firm technologicznych i płatniczych, takich jak PayPal, Ingenico czy UBS Bank. Ekspertka specjalizuje się w PR korporacyjnym, ze szczególnym uwzględnieniem nowych technologii i e-commerce. Jest także jurorką w konkursach międzynarodowych Stevie i Sabre Awards, zasiada również w Radzie Związku Firm PR i należy do IPRA. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin