.

All Hands Agency wesprze Music Declares Emergency

dodano: 
14.03.2023
komentarzy: 
0

W marcu 2023 roku agencja All Hands rozpoczęła współpracę z polskim oddziałem Music Declares Emergency – międzynarodowego zrzeszenia artystów i osób z branży muzycznej zaangażowanych w walkę ze zmianami klimatu i nagłaśnianie problemu. Projekt „wzywa do pilnych działań na rzecz klimatu wykorzystując wpływ i zasięg artystów oraz ich fanów tak, by globalny problem spotkał się z globalną odpowiedzią”.

Inicjatywa istnieje od lipca 2019 roku, a w listopadzie 2022 roku rozpoczęła działalność w Polsce za sprawą artystki Misi Furtak. „Wiem, że jako branża muzyczna mamy wpływ na klimat. Jednak jednostkowe działanie wydało mi się niewystarczające. Jako organizacja możemy czerpać z doświadczeń zagranicznych oddziałów MDE, a jednocześnie badać polską sytuację i przygotowywać działania, które są najbardziej pomocne tu i teraz. Łączyć tych, którzy już stosują dobre praktyki z innymi, którzy mogą z ich doświadczenia skorzystać. Wspierać artystów, którzy chcieliby zaangażować się w zmniejszanie swojego śladu węglowego, ale nie wiedzą jak. Edukować nie tylko przedstawicieli branży, ale też słuchaczy, żeby to oni mogli swoimi konsumenckimi decyzjami wspierać wydarzenia, które temat klimatu traktują poważnie” – mówi artystka.

All Hands zapewnia organizacji wsparcie komunikacyjne, przede wszystkim w zakresie public relations i media relations. Działania realizowane są pro bono.

Celem działań agencji jest stworzenie jak największej społeczności wokół MDE, dotarcie do artystów zainteresowanych dołączeniem i edukowanie ich.  

Z ramienia agencji w działania w ramach projektu zaangażowany jest cały zespół All Hands. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin