.

 

Ambasadorzy marek: Paweł Korzeniowski dla Żywiec Zdrój Minerals+

dodano: 
27.03.2024
komentarzy: 
0

W marcu 2024 roku Paweł Korzeniowski – jeden z najbardziej utytułowanych polskich pływaków – rozpoczął współpracę z marką Żywiec Zdrój Minerals+.

Jako ambasador marki pływak będzie prowadzić komunikację skoncentrowaną wokół roli, jaką odgrywają magnez, witaminy B3, B5, B6 oraz cynk w organizmie człowieka, szczególnie w przypadku osób uprawiających sport.

Sportowiec będzie obecny w komunikacji marki w mediach społecznościowych, a także w jej działaniach  PR. Żywiec Zdrój Minerals+ pojawi się z kolei jako sponsor podczas najważniejszych zawodów. Co więcej, marka będzie też promowana przez sportowca w jego kanałach na Instagramie oraz Facebooku. Rezultaty współpracy sportowca z marką będą też widoczne w tradycyjnych mediach.

„Jestem bardzo zadowolony, że będę miał tak solidnego i sprawdzonego sojusznika w podejmowaniu kolejnych sportowych wyzwań” – mówi Korzeniowski.

„Jesteśmy bardzo podekscytowani, że Żywiec Zdrój będzie mógł towarzyszyć i wspierać Pawła Korzeniowskiego w jego sportowych zmaganiach. Nasz Mistrz ma niesamowite warunki fizyczne, pojemność jego płuc jest co najmniej dwa razy większa niż przeciętnej dorosłej osoby. Również potrzeby jego organizmu są większe, także pod kątem diety. Tym bardziej cieszymy się, że zaufał naszej marce i że Żywiec Zdrój Minerals+ zadba o odpowiedni poziom składników mineralnych i witamin w jego diecie” – podkreśla Katarzyna Oziemkiewicz, Brand Manager Żywiec Zdrój Minerals+. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin