.

 

Ambasadorzy marek: Piotr Adamczyk dla Santandera

dodano: 
07.04.2023
komentarzy: 
0

W kwietniu 2023 roku aktor Piotr Adamczyk został ambasadorem marki Santander Bank Polska.

Bank rozpoczął właśnie kampanię reklamową, która prezentuje jego pozafinansowe i społeczne działania, mające na celu wspieranie ludzi w realizacji pasji oraz pokonywaniu barier. To pierwsze działanie, w której pojawia się nowy ambasador.

„Jesteśmy bankiem, który pomaga w codziennych sukcesach. Taka jest nasza misja i każdego dnia realizujemy ją w obszarze bankowania, ale to nie wszystko. Dzielimy się również swoimi umiejętnościami i zaangażowaniem, aby wspierać naszych klientów i lokalne społeczności w realizacji ich planów, marzeń oraz pasji. Jesteśmy przekonani, że nasze działania przynoszą realną korzyść. Teraz pokazujemy je w najnowszej kampanii” – mówi Michał Gajewski, CEO Santander Bank Polska.

W nowym spocie reklamowym z udziałem aktora Piotra Adamczyka firma pokazuje, jakie programy realizuje oraz jakie są obszary zaangażowania społecznego banku i jego fundacji. W filmie mowa m.in. o programach Santander Universidades, Finansiaki czy Obsługa bez barier, których odbiorcami są klienci, studenci, dzieci na oddziałach szpitalnych, osoby z niepełnosprawnościami czy społeczności lokalne. (zd)

Źródło: YouTube/ Santander Bank Polska

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin