.

Ambasadorzy marek: Szymon Godziek dla CUPRY

dodano: 
22.06.2022
komentarzy: 
0

Szymon Godziek, zawodnik specjalizujący się w ekstremalnych sportach rowerowych freestyle MTB i freeride, został ambasadorem hiszpańskiej marki samochodowej CUPRA.

Godziek jest jedynym ambasadorem marki CUPRA w Polsce. Należy do światowego grona ambasadorów CUPRA Tribe – społeczności, która inspiruje do wprowadzania zmian w swoim życiu. Na rok 2022 zaplanowano pierwszą wspólną kampanię z udziałem Szymona Godźka i hiszpańskiej marki oraz projekt kreatywny. Współpraca obejmuje także publikacje postów promujących CUPRĘ w kanałach społecznościowych ambasadora.

Szymon Godziek od lat znajduje się w światowej czołówce zawodników zajmujących się kolarstwem grawitacyjnym, a także jest uczestnikiem zawodów i pokazów, m.in. District Ride w Norymberdze oraz Red Bull Rampage w Utah. Jako pierwszy zawodnik na świecie wykonał takie triki jak cashroll i tsunami backflip, uznawane za jedne z najbardziej skomplikowanych i widowiskowych w tym sporcie.

„Rower to moja największa pasja. Za każdym razem, kiedy jestem z nim w powietrzu, czuję, że naprawdę żyję i mogę wszystko. To codzienne przekraczanie własnych granic i walka z grawitacją napędzają mnie do podejmowania kolejnych wyzwań zarówno w sporcie, jak i w życiu. Marka CUPRA podkreśla i wyzwala ten sam rodzaj emocji, dlatego bardzo się cieszę, że rozpoczynamy współpracę” – mówi Szymon Godziek.

CUPRA od samego początku zaprasza do współpracy osoby, które poszukują w swoim życiu autentycznych, silnych doświadczeń.

„Szymon i jego pasja są idealnym odwzorowaniem wartości marki CUPRY, która od początku istnienia wzbudza intensywne motoryzacyjne emocje i chce przesuwać granice tego, co wydaje się niemożliwe. W najnowszej odsłonie naszego programu ambasadorskiego stawiamy na adrenalinę i przyspieszone bicie serca. Planujemy wspólny projekt kreatywny, w ramach którego będziemy mówić m.in. o tym, dlaczego warto postawić na intensywne emocje i skąd czerpać odwagę, by sięgać po więcej. Cieszę się, że zaczynamy kolejny inspirujący rozdział w historii naszej marki” – mówi Jakub Góralczyk, kierownik ds. PR-u marek SEAT & CUPRA w Polsce.

Globalnymi ambasadorami brandu są sportowcy, m.in.: Marc ter Stegen, Anzu Fati, Mattias Ekstorm, Jordi Gene i Alexia Putellas. (bs)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin