.

 

Anna Simon dołączyła do zarządu Związku Firm PR

dodano: 
09.08.2022
komentarzy: 
0

Anna Simon została nową członkinią zarządu Związku Firm Public Relations. 8 sierpnia 2022 roku podczas nadzwyczajnego walnego zgromadzenia Związku Firm PR powierzono jej funkcję skarbnika i wiceprezesa.

Anna Simon to Managing Director w agencji Komunikacja Plus PR, wchodzącej w skład Grupy Komunikacja Plus. Specjalizuje się w strategicznym doradztwie wizerunkowym, PR korporacyjnym, realizacji projektów z obszaru społecznej odpowiedzialności przedsiębiorstw, prowadzeniu szkoleń i warsztatów. W Komunikacji Plus odpowiada za rozwój trzech linii merytorycznych agencji: PR-u korporacyjnego, produktowego i social mediów.

W dotychczasowej karierze Simon odpowiadała za opracowanie i realizacji strategii komunikacji dla największych marek z sektora retail, telekomunikacji, finansów. Jest absolwentką Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, Collegium Civitas, Instytutu Studiów Politycznych Polskiej Akademii Nauk. Ukończyła studia doktorskie w Kolegium Ekonomiczno-Społecznym Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Cergy-Pontoise w Paryżu. Jest wykładowczynią akademicką, autorką publikacji z obszaru CSR, zrównoważonego rozwoju i etyki biznesu.

Simon zastąpiła w zarządzie ZFPR-u Małgorzatę Bogusz, Head of Public Affairs i Partnera w agencji Vision Group, która pełniła funkcję skarbnika i wiceprezesa związku w latach 2021-2022. Bogusz złożyła rezygnację z członkostwa w zarządzie ZFPR-u ze względu na zaangażowanie kierowanych przez nią organizacji pozarządowych w działalność związaną z niesieniem pomocy humanitarnej na rzecz Ukrainy.

Pozostały skład zarządu ZFPR na lata 2022-2024 nie ulega zmianom – funkcję prezesa pełni Przemysław Mitraszewski (Lighthouse), a wiceprezeskami są Agnieszka Bacińska (Walk PR) i Katarzyna Życińska (38 Content Communication). (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin