Bramy Kraju otwarte po raz drugi

dodano: 
22.11.2006
komentarzy: 
0

14 grudnia w Warszawie odbędzie się konferencja „Informacja w mieście” zorganizowana w ramach drugiej edycji programu „Bramy Kraju”. Jej głównym tematem będą systemy informacji miejskiej, a także promocji turystyki oraz kształtowania wizerunku miasta poprzez jakościowe zmiany w przestrzeni miejskiej. Kontynuowana też będzie dyskusja nad kreatywnymi sposobami promowania miast.
Do udziału zaproszeni są przedstawiciele władz samorządowych, w tym urzędnicy odpowiedzialni za promocję, estetykę oraz kształtowanie przestrzeni publicznej w miastach, a także aktywne społeczności lokalnych architektów, urbanistów, projektantów, studentów i wszystkich zainteresowanych tworzeniem pozytywnego wizerunku Polski. Wstęp na konferencję jest bezpłatny po uprzednim mailowym lub telefonicznym (22 555 64 02) zgłoszeniu udziału. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Projekt „Bramy kraju” to autorskie przedsięwzięcie firmy AMS, realizowane we współpracy z partnerami – ekspertami w dziedzinie marketingu miejskiego i kształtowania przestrzeni publicznej.
Ma on na celu promocję marketingowego myślenia o miastach, wymianę doświadczeń, inspirowanie samorządów i podsuwanie kreatywnych pomysłów na przyciągnięcie turystów i inwestorów. Ma też pokazywać jak istotnym elementem tworzenia pozytywnego wizerunku jest odpowiednie kształtowanie przestrzeni miejskiej poprzez takie elementy, jak tożsamość wizualna miasta, systemy informacji miejskiej, rewitalizacja terenów zaniedbanych, meble miejskie i mała architektura, czy wreszcie sztuka w mieście. (kk)
Program konferencji

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin