.

Budujmy mosty na przyszłość – już w czwartek 25 maja finał Miesiąca Różnorodności

dodano: 
23.05.2023
komentarzy: 
0

W czwartek 25 maja 2023 roku w Warszawie odbędzie się konferencja, która zwieńczy obchody Miesiąca Różnorodności, koordynowanego przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu. W co musimy dziś zainwestować, żeby jutro żyło nam się lepiej –  na ten temat porozmawiają uczestniczki i uczestnicy wydarzenia.

Konferencję otworzy wystąpienie Michała Nogasia pt. „Literatura w służbie różnorodności” o wadze różnorodności w tworzeniu lepszego jutra.

Po nim przedstawiciele i przedstawicielki mediów w panelu „Jak pisać i mówić o różnorodności, by budować świadomość na temat włączania” porozmawiają o wyzwaniach i dobrych praktykach związanych z dyskursem wokół tematyki DEI (Diversity, Equity, and Inclusion) w Polsce. W dyskusji prowadzonej przez Dagny Kurdwanowską (FOB) wezmą udział Błażej Strzelczyk (Onet), Paula Szewczyk (Wysokie Obcasy), Marek Szymaniak (Spidersweb) i Anna Gmiterek-Zabłocka (Tok FM).

W samo południe nastąpi ogłoszenie wyników trzeciej edycji badania Diversity IN Check, prowadzonego przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu we współpracy z agencją badawczą PBS i partnerami merytorycznymi, które umożliwia diagnozę stopnia dojrzałości pracodawców w zakresie zarządzania różnorodnością i budowania włączających organizacji. O kluczowych wnioskach 3. edycji badania opowie Barbara Fabisiak z agencji badawczej PBS.

Podczas wydarzenia przedstawiona zostanie także lista pracodawców najbardziej zaawansowanych w zakresie zarządzania różnorodnością i inkluzji w Polsce, tworzona jest na podstawie badania Diversity IN Check.

Ogłoszeniu wyników badania towarzyszyć będzie panel dyskusyjny dotyczący badania i mierzenia DEI, w którym udział wezmą: prof. Ewa Lisowska z SGH, Ewa Sobiech (Manager People Engagagement & I&D, Philip Morris Polska), Anna Kowalik-Mizgalska (kierownik wydziału CSR i sponsoringu Orange Polska), oraz Ela Bonda (menedżerka ds. miejsca pracy i nieruchomości, liderka różnorodności i włączania NatWest Polska). Moderatorką dyskusji będzie Marzena Strzelczak (FOB).

Uczestnicy finału Miesiąca Różnorodności będą mieli także możliwość wzięcia udziału w spektaklu interaktywnym „Stereotape” – nowej, autorskiej dramy przygotowanej przez House of Skills, promującej różnorodność, równość i włączenie. Na spektakl obowiązują osobne zapisy!  Więcej informacji o spektaklu można znaleźć na stronie.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy zarejestrować się tutaj.

Wydarzenie odbędzie się 25 maja 2023 roku o godzinie 10:00 w Centralnym Domu Technologii przy ul. Kruczej 50 w Warszawie.

PRoto.pl jest patronem medialnym finału Miesiąca Różnorodności.

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin