.

Finał 11. edycji Konkursu Raporty Społeczne – transmisja na żywo

dodano: 
06.10.2017
komentarzy: 
0

10 października 2017 roku o godzinie 14.30 odbędzie się finał tegorocznej edycji Konkursu Raporty Społeczne, do której nadesłano rekordową liczbę prac. Do organizatorów napłynęły łącznie 44 raporty: 40 opracowanych przez firmy, dwa zgłoszone przez fundacje korporacyjne i po jednym przygotowanym przez organizację pozarządową i instytucję publiczną.

Organizatorzy 11. edycji konkursu – Forum Odpowiedzialnego Biznesu i firma Deloitte – zapraszają do śledzenia transmisji na żywo z gali ogłoszenia zwycięzców. Relacja udostępniona będzie w mediach społecznościowych FOB, w tym na Facebooku na profilu Raportów Społecznych.

W trakcie finału poznamy laureatów w kategoriach: nagroda główna, najlepszy debiut, nagroda dziennikarzy (w jury zasiada m.in. redaktor naczelna PRoto.pl – Joanna Jałowiec), nagroda Ministra Rozwoju oraz nagroda internautów. Przyznane zostaną także nagroda Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie oraz wyróżnienia.

Konkurs odbywa się od 2007 roku, a jego głównym celem jest zwrócenie uwagi na znaczenie raportowania niefinansowego i wskazanie dobrych praktyk w tym zakresie. Więcej informacji można znaleźć na stronie.

PRoto.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

Forum Odpowiedzialnego Biznesu korzysta z danych Instytutu Monitorowania Mediów.

(bm)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin