Finał konkursu Raporty Społeczne 2011

dodano: 
23.11.2011
komentarzy: 
0

1 grudnia podczas Gali Finałowej konkursu poznamy zwycięzców 5. edycji konkursu „Raporty Społeczne”. Organizatorami konkursu są CSR Consulting, Forum Odpowiedzialnego Biznesu oraz PwC.

Głównym celem organizowanego corocznie od 2007 roku konkursu „Raporty Społeczne - nagrody za najlepiej sporządzone raporty z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu" jest zwrócenie uwagi na znaczenie raportowania społecznego i wskazanie dobrych praktyk w tym zakresie.

W konkursie wyróżnione będą przedsiębiorstwa, które nie tylko prowadzą działalność, biorąc pod uwagę interes społeczeństwa i środowiska, ale także potrafią w jasny, przejrzysty
i wiarygodny sposób zaprezentować swoje dokonania w publikowanych raportach.

Zgłoszone raporty zostały ocenione przez niezależne jury według kryteriów zaufania, kompletności i komunikacji, a w specjalnej kategorii raporty ocenią również internauci. Kryteria oceny zostały wypracowane w oparciu o europejskie wytyczne raportowania The European Sustainability Reporting Association (ESRA) i zweryfikowane na drodze dialogu z ekspertami przeprowadzonego w 2008 roku. Nagrody zostaną przyznane w czterech kategoriach: nagroda główna, nagroda Ministerstwa Gospodarki, debiut oraz nagroda internautów.

Głosowanie internautów potrwa do 25 listopada.

Konkurs objęty jest patronatem Ministerstwa Gospodarki. PRoto.pl objęło wydarzenie patronatem medialnym.

Więcej informacji

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin