Forum Odpowiedzialnego Biznesu 2008

dodano: 
15.09.2008
komentarzy: 
0

W dniach 28-29 października w Warszawie odbędzie się Forum Odpowiedzialnego Biznesu 2008 najważniejsze wydarzenie podejmujące tematykę społecznej odpowiedzialności biznesu w Polsce.

Dwudniowy program Forum obejmuje doroczną konferencję z udziałem autorytetów i ambasadorów odpowiedzialnego biznesu z Polski i ze świata. W tym roku konferencja odbywa się pod hasłem „Zrównoważonego rozwoju”, rozumianego jako filozofia działania firm, instytucji, organizacji, która zapewnia im wszechstronny i równomierny wzrost – równoważenie trzech systemów: ekonomicznego, społecznego i ekologicznego. W trakcie konferencji będzie miało także miejsce wręczenie nagród zwycięzcom drugiej edycji konkursu Raporty społeczne 2008.

Podczas drugiego dnia tegorocznego Forum Odpowiedzialnego Biznesu odbędą się Targi Dobrych Praktyk CSR, podczas których firmy podzielą się swoim doświadczeniem w obszarze CSR, prezentując swoje najlepsze praktyki.

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Więcej informacji na stronie www.FOB2008.odpowiedzialnybiznes.pl. Portal PRoto jest patronem medialnym wydarzenia. (psp)

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin