.

 

iComms – spotkanie praktyków komunikacji wewnętrznej już 18-19 listopada 2021 roku

dodano: 
10.11.2021
komentarzy: 
0

Kolejna edycja iComms, spotkania praktyków komunikacji wewnętrznej – merytoryczna i praktyczna, bo wzbogacona o część warsztatową, odbędzie się już 18 i 19 listopada 2021 roku. Zaproszono na nią najlepszych specjalistów w dziedzinie komunikacji, którzy opowiedzą, jak prowadzą działania w praktyce. Konferencja odbędzie się w Warszawie, w Brain Embassy przy Al. Jerozolimskich.

Dzień pierwszy to prelekcje praktyków komunikacji z różnych branż. Wśród mówców będzie można posłuchać m.in. Wojtka Mrugalskiego z Żabka Polska, który opowie o nowym modelu komunikacji hybrydowej, który wymusiła na wielu z nas pandemia; Kamili Dec z Santandera, która na wielu ciekawych przykładach wyjaśni, jak agile zmienia komunikację wewnętrzną w firmie; czy Doroty Wiśniewskiej z Aquanet, która łączy w sobie kompetencje zarówno z obszaru komunikacji, jak i psychologii, dokładając wszelkich starań, by komunikować i jednocześnie dbać o well-being pracowników. Wysłuchamy również wystąpień specjalistów z obszarów komunikacji z takich firm jak Microsoft, IKEA Retail, Allegro czy DHL.

Pojawi się też wiele innych ciekawych tematów dotyczących komunikowania się w nowej dla wszystkich rzeczywistości.

Dzień drugi to warsztaty. W tym roku organizatorzy stawiają na narzędzia i rozwijanie kompetencji osób odpowiadających za komunikację. Każdy z uczestników będzie miał do wyboru trzy warsztaty:

1. Jak zaprojektować intranet, który realnie usprawni komunikację w organizacji

2. Wykorzystaj pełen potencjał MS Teams w komunikacji wewnętrznej – poznaj pakiet możliwości

3. Jak samodzielnie przygotowywać content wideo do wykorzystania w komunikacji wewnętrznej

Konferencja odbędzie się w Warszawie, z możliwością uczestnictwa online!

Więcej informacji oraz bilety na stronie.

PRoto.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin