III Ogólnopolska Konferencja Nowoczesnego PR-u i Komunikacji już wkrótce

dodano: 
07.11.2018
komentarzy: 
0

28 listopada 2018 roku w Multikinie Ursynów w Warszawie odbędzie się III edycja Ogólnopolskiej Konferencji Nowoczesnego PR-u i Komunikacji. Wydarzenie poświęcone jest nowoczesnym metodom komunikacji i pracy w branży public relations.

Podczas konferencji uczestnicy będą mogli dowiedzieć się m.in., jak wykorzystać kryzys wizerunku i zainteresowanie mediów do nowej odsłony marki, a także jaka jest rola storytellingu w kampaniach PR oraz jak zaplanować i zrealizować strategię promocji miejsc, by przyciągnąć inwestorów i turystów.

Prelekcje poprowadzą m.in.: Urszula Podraza, specjalistka w zakresie public relations i komunikacji kryzysowej, Barbara Zych, ekspertka w zakresie employer brandingu, Ewa Tomczak, trenerka i moderatorka metody design thinking, Adam Sanocki, specjalista komunikacji public relations w relacjach B2B, Kamil Kozieł, ekspert w zakresie storytellingu, Adam Mikołajczyk, specjalista w zakresie marketingu terytorialnego.

Konferencja skierowana jest głównie do specjalistów ds. komunikacji i public relations odpowiedzialnych za budowanie profesjonalnego wizerunku, a także osób planujących rozwój kariery w obszarze public relations.

Więcej informacji znajduje się na stronie.

PRoto.pl jest patronem medialnym konferencji.

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin