.

Instagram rozszerza statystyki w Reels

dodano: 
17.04.2023
komentarzy: 
0

Instagram na swoim blogu poinformował w połowie kwietnia 2023 roku, że wprowadza kilka nowości w rolkach. Na platformie pojawi się m.in. centrum, w którym będą dostępne najpopularniejsze utwory i hashtagi w Reels. Użytkownik będzie mógł zobaczyć, ile razy dany dźwięk został użyty, a także zapisać go dla siebie.

Źródło: creators.instagram.com

Dodatkowo, serwis rozszerza statystyki dla rolek. Instagram wprowadza opcje „całkowity czas oglądania” i „średni czas oglądania”, które dostępne będą bezpośrednio z poziomu filmu. Serwis chce w ten sposób dać użytkownikom więcej informacji, niż tylko liczba wyświetleń danego Reelsa.

Źródło: creators.instagram.com

Instagram wprowadza także nowy typ powiadomień, dzięki którym użytkownik dowie się, że zyskał obserwatorów po obejrzeniu rolki.

Źródło: creators.instagram.com

Ponadto, Instagram chce ułatwić edytowanie i tworzenie rolek. Od teraz użytkownicy będą mogli w jednym miejscu łączyć klipy, dodawać muzykę i efekty. Ta opcja dostępna jest na całym świecie na urządzeniach z systemem iOS, jak i Android.

Źródło: creators.instagram.com

Serwis zapowiada także, że wkrótce rozszerzy opcję nagradzania twórców prezentami w Reels na kolejne kraje, w tym: Australię, Kanadę, Francję, Meksyk, Nową Zelandię i Wielką Brytanię. (bs)

Źródło:

creators.instagram.com, Discover the Hottest Trends and More Updates on Reels, 14.04.2023
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin