.

 

IV Kongres Różnorodności – start zapisów

dodano: 
20.09.2017
komentarzy: 
0

Już 13 października 2017 roku w warszawskim Och-Teatrze odbędzie się IV Kongres Różnorodności „O tolerancji”, na który właśnie ruszyły zapisy. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Jak informują organizatorzy – Henkel Polska oraz platforma BE.NAVIGATOR – „W tym roku chcemy przyjrzeć się bliżej kondycji idei różnorodności w Polsce oraz temu, czy i jak wpływa na kształtowanie się postaw indywidualnych i funkcjonowanie różnego rodzaju społeczności”. Tematy, które będą poruszane podczas wydarzenia przez przedstawicieli biznesu, świata akademickiego oraz organizacji pozarządowych to m.in. wielokulturowość miast, tolerancja i język w mediach społecznościowych, wspieranie szans kobiet na rynku pracy czy zarządzanie wiekiem.

W ramach kongresu przedstawione będą wyniki badania „Obecność tolerancji dla różnorodności w społeczeństwie polskim 2017 roku”. Przewidziane jest także wystąpienie gościa specjalnego – dyrektorki Social Innovation Exchange (SIX), Louise Pulford, która opowie o znaczeniu różnorodności w partycypacji społecznej, o roli kobiet w zarządzaniu innowacyjną organizacją a także o budowaniu organizacji w oparciu o wartości takie jak tolerancja i szacunek. Nie zabraknie także Przeglądu „Praktycy o Różnorodności” – prezentacji najlepszych inicjatyw.

Dokładny plan konferencji znajduje się tutaj.

Chęć uczestnictwa można zgłaszać mailowy na adres: anna.hincz@b-better.pl do 6 października. Liczba miejsc jest ograniczona.

Wydarzenie odbywa się pod patronatem merytorycznym Karty Różnorodności, koordynowanej przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu. PRoto.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

Forum Odpowiedzialnego Biznesu korzysta z danych Instytutu Monitorowania Mediów. (bm)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin