Zarządzanie różnorodnością w dobie napięć społecznych – kolejna debata w ramach Miesiąca Różnorodności już jutro!

dodano: 
26.05.2021
komentarzy: 
0

Jak zarządzać różnorodnością w dobie napięć społecznych – to temat kolejnej debaty organizowanej w ramach Miesiąca Różnorodności, która odbędzie się już 27 maja 2021 roku.

Transmisja rozpocznie się o godzinie 10:00 na stronie kartaroznorodnosci.pl/diversitymonth oraz  profilu Karty Różnorodności na Facebooku.

Miesiąc Różnorodności to hybrydowe wcielenie Ogólnopolskiego Dnia Różnorodności, organizowane przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu w ramach ogłoszonego przez Komisję Europejską #EUDiversityMonth.

Zaproszeni goście w czasie dyskusji będą szukać odpowiedzi na pytania, czy pandemia otworzyła nowy rozdział, jeśli chodzi o kwestie społeczne i rozumienie w tym roli biznesu, jego wpływu i odpowiedzialności, a także – jak firmy mogą i powinny się angażować, wewnątrz i na zewnątrz organizacji, które elementy są kluczowe oraz jak czerpać z potencjału współpracy. Rozmowa dotyczyć będzie też tego, jaką rolę w tych wyborach odgrywają konsumenci i inni interesariusze biznesu.

W debacie udział wezmą:

Marcin Dzierżanowski – dziennikarz, publicysta, redaktor prowadzący My Company Polska, były redaktor naczelny tygodnika „Wprost”, współautor poradnika „Jak pisać i mówić o osobach LGBT+”

Dariusz Maciołek – dyrektor zarządzający Pionu Marketingu, Komunikacji i Zaangażowania Społecznego w Banku BNP Paribas

Maja Zabokrzycka – prezeska Domu Pokoju

dr hab. Bolesław Rok – dyrektor Centrum Etyki Biznesu i Innowacji Społecznych Akademii Leona Koźmińskiego, prof. Akademii Leona Koźmińskiego

Po debacie przemówienie wygłosi Helena Dalli, unijna komisarz ds. równości. Jej wystąpienie będzie podsumowaniem Miesiąca Różnorodności, a zarazem będzie stanowiło wstęp do ogłoszenia „Diversity IN Check. Listy pracodawców najbardziej zaawansowanych w zakresie zarządzania różnorodnością i inkluzji w Polsce”.

Partnerem debaty jest BNP Paribas Bank Polska. Dyskusję poprowadzi Marzena Strzelczak, prezeska, dyrektorka generalna Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Transmisja panelu dostępna będzie na Facebooku Karty Różnorodności, w serwisie YouTube oraz na stronie kartaroznorodnosci.pl/diversitymonth. Tam również można znaleźć transmisje i zapisy dotychczasowych debat.

Szczegółowy program znajduje się na stronie.

PRoto.pl jest patronem medialnym Miesiąca Różnorodności.

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin