.

Już 13 lipca start zgłoszeń do Złotych Spinaczy 2021

dodano: 
09.07.2021
komentarzy: 
0

13 lipca 2021 roku rozpoczną się zgłoszenia do XIX edycji Złotych Spinaczy, konkursu organizowanego przez Związek Firm Public Relations. Tego dnia odbędzie się także webinar dla zgłaszających, podczas którego zostaną omówione zasady uczestnictwa w tegorocznej edycji.

W konkursie Złote Spinacze nagradzane są projekty public relations cechujące się największą kreatywnością, skutecznością i rzetelnością. Celem konkursu jest promocja najwyższych standardów w branży PR oraz edukacja środowiska biznesowego na temat znaczenia public relations w działaniach firm i instytucji. Do konkursu można zgłaszać kampanie i projekty zrealizowane na obszarze Polski przez agencje PR, firmy i korporacje, osoby prawne, instytucje państwowe i samorządowe, szkoły, uczelnie, NGO, a także samodzielnych specjalistów.

Do tegorocznej edycji projekty można zgłaszać w trzech terminach: pierwszy termin potrwa do 9 sierpnia, drugi – do 2 września, a ostateczny termin przesyłania zgłoszeń to 9 września 2021 roku. Projekty należy przesyłać przez platformę online.

W tym roku w konkursie wydzielono 35 kategorii (20 głównych, 12 sektorowych i 3 specjalne). Zgodnie z regulaminem konkursu każdy projekt musi zostać zgłoszony przynajmniej do jednej kategorii głównej.

Projekty oceni jury złożone z ekspertów z branży public relations, przedstawicieli świata biznesu, organizacji pozarządowych, a także mediów i środowiska akademickiego. Partnerem merytorycznym Złotych Spinaczy po raz trzeci została firma Deloitte, a jej przedstawiciele czuwać będą nad zgodnością prac jury z regulaminem oraz zweryfikują wyniki przeprowadzanych głosowań.

13 lipca o godzinie 10:00 ZFPR organizuje bezpłatny webinar dla zgłaszających, podczas którego omówione zostaną zasady uczestnictwa w tegorocznej edycji konkursu, kryteria oceny projektów oraz sposoby wypełniania formularza zgłoszeniowego i przygotowywania materiałów do drugiego etapu. Żeby wziąć udział w webinarze, należy dokonać wcześniejszej rejestracji na stronie.

Zwycięzcy konkursu zostaną ogłoszeni podczas gali, która odbędzie się 3 grudnia 2021 roku.

Więcej informacji można znaleźć na stronie.

PRoto.pl jest patronem medialnym konkursu.

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin