.

 

Już 16 listopada gala Effie Awards 2020!

dodano: 
06.11.2020
komentarzy: 
0

Gala Effie Awards 2020 zbliża się wielkimi krokami. Uroczystość wręczenia nagród odbędzie się już 16 listopada i po raz pierwszy w historii przybierze formę wirtualną. Goście będą mogli dołączyć do uroczystości przez bezpłatną rejestrację na platformie.

„Rokrocznie przy okazji Effie podkreślamy, że efektywność działań komunikacyjnych i marketingowych jest podstawowym zadaniem agencji i działów marketingu w każdych czasach. Dzisiaj, w dobie pandemii, chcemy podkreślić, jak ważny dla efektywności działań i projektów – teraz i w przyszłości – będzie rozwój kompetencji zespołów i ich poszczególnych członków oraz umiejętne zarządzanie ludźmi” – komentuje Paweł Tyszkiewicz, dyrektor zarządzający, Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR. „Niepewność gospodarcza pozwoliła nam ponownie przesunąć granicę »niemożliwości« i wyzwolić pokłady energii do działania na nowe czasy” – dodaje.

Zobacz też: Znamy nominowanych w Effie Awards 2020

Transmisja tegorocznej gali Effie będzie wzbogacona o wiele elementów interaktywnych, które pozwolą na wielokanałowe zaangażowanie zarejestrowanych użytkowników. Dzięki funkcji czatu widzowie będą mogli na żywo komentować wydarzenia na scenie i gratulować zwycięzcom poszczególnych kategorii. Nagrodzone kampanie będę prezentowane w formie dodatkowych materiałów wideo wyświetlanych w trakcie transmisji w oknie playera w formie playlist. Każdy materiał będzie dostępny do obejrzenia na żywo lub do zapisania go do późniejszego obejrzenia w bibliotece materiałów wideo na profilu zarejestrowanego użytkownika. Player wideo będzie wzbogacony o specjalne funkcje interaktywne pojawiające się na ekranie, które opcjonalnie będą prowadziły użytkowników do zewnętrznych treści i serwisów.

Rejestracji można dokonać na stronie.

PRoto.pl jest patronem medialnym konkursy Effie 2020. (mb)

 

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin