.

 

Już 31 marca workshop „STORYTELLING: moc historii, magia narracji, potęga słów”. Udział wspiera Ukrainę

dodano: 
29.03.2022
komentarzy: 
0

Już 31 marca 2022 roku odbędzie się online workshop „STORYTELLING: moc historii, magia narracji, potęga słów” prowadzony przez Marka Stączka, mówcę i trenera. Udział w szkoleniu jest wsparciem pomocy Ukrainie udzielanej przez Polską Akcję Humanitarną. Sugerowana kwota darowizny to 190 zł, ale można wpłacić więcej!

Rejestracja odbywa się tutaj.

Zapisanie się na szkolenie to także wsparcie pomocy na rzecz Ukrainy niesionej przez Polską Akcję Humanitarną. Uczestnicy w prezencie otrzymają e-book „6 atutów storytellingu”.

„Dziś nie trzeba już nikogo przekonywać, że STORY zawsze wygrywa z danymi, a postać́ jest o wiele atrakcyjniejsza niż̇ case study. Wzloty i upadki, perypetie i zwycięstwa zwykle deklasują: wykresy, tabele i dane” – podkreśla Marek Stączek, Edisonteam.pl.

Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się m.in., jak pobudzać wyobraźnię i motywację słuchacza czy rozmówcy, jak zakończyć wystąpienie efektywną puentą, która będzie krążyć jak viral, i jak uzyskać i utrzymać zainteresowanie słuchaczy. Omówiony zostanie także fenomen komunikacyjny prezydenta Ukrainy, Wołodymyra Zełenskiego.

Szkolenie odbędzie się w czwartek 31 marca 2022 roku w godzinach 9:30-12:00. Skierowane jest do wszystkich, którzy chcą poszerzyć swoje umiejętności z zakresu korzystania z narzędzi storytellingu w wystąpieniach publicznych i prezentacjach.

W programie wydarzenia są następujące punkty:

Przewaga storytellingu nad zwykłymi sposobami prezentowania

Struktura dobrej, praktycznej narracji

Start TELLING your STORY - o sile narracji w wystąpieniu, sprzedaży i na spotkaniu

Wykorzystanie historii w praktyce liderskiej, sprzedażowej, PR i marketingu

Opis fenomenu komunikacyjnego Zełenskiego

Q&A live chat

Organizatorami wydarzenia są Edisonteam.pl i 24/7Communication, a partnerami PRoto.pl i IMM.

ZAPISY I SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE NA STRONIE

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin