.

Już 4 listopada gala Konkursu Raporty Zrównoważonego Rozwoju

dodano: 
26.10.2021
komentarzy: 
0

4 listopada 2021 roku ogłoszone zostaną najlepsze Raporty Zrównoważonego Rozwoju, wyróżnione w konkursie organizowanym przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu i Deloitte.  Podczas gali odbędzie się także ogłoszenie laureatów Nagrody „Ludzie, którzy zmieniają biznes”.

Konkurs Raporty Zrównoważonego Rozwoju (wcześniej Konkurs Raporty Społeczne) organizowany jest od 15 lat. Co roku nagradzane są w nim najlepiej sporządzone raporty z zakresu CSR i zrównoważonego rozwoju.

Laureaci zostaną wyłonieni w następujących kategoriach:

– najlepszy raport zintegrowany

– najlepszy raport zrównoważonego rozwoju

– najlepszy debiut

– nagroda internautów

– nagroda Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie

– nagroda Ministra Finansów, Funduszy i Polityki Regionalnej

Nagroda „Ludzie, którzy zmieniają biznes” przyznawana jest co dwa lata i trafia do osob z biznesu i środowiska okołobiznesowego, które „przez swoją działalność zawodową oraz zaangażowanie poza miejscem pracy przyczyniały się do promocji idei społecznej odpowiedzialności biznesu w Polsce, a także do dokonania realnych zmian w instytucjach, w których pracują, prowadzących do tego, aby zarządzanie nimi było bardziej odpowiedzialne”.

Gala rozpocznie się o 14:00 i jej pierwszym punktem będzie wręczenie nagród „Ludzie, którzy zmieniają biznes”. Później odbędzie się dyskusja pt. „Raportowanie czy ujawnianie – jaka jest przyszłość raportowania niefinansowego?”. W dalszej części programu nastąpi ogłoszenie wyników Konkursu Raporty Zrównoważonego Rozwoju.

Transmisję z gali będzie można obejrzeć na stronie.

Wydarzenie, które odbędzie się w w przestrzeni Kinogram w Fabryce Norblin w Warszawie, rozpocznie się o 14:00.

PRoto.pl jest patronem medialnym Konkursu Raporty Zrównoważonego Rozwoju i nagrody „Ludzie, którzy zmieniają biznes”

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin