.

 

Już w październiku 8. Tydzień Odpowiedzialnego Biznesu!

dodano: 
26.07.2022
komentarzy: 
0

Już w październiku 2022 roku odbędzie się 8. edycja Tygodnia Odpowiedzialnego Biznesu (#TOB2022), poświęconego ideom prowadzenia biznesu w zrównoważony sposób. Wydarzenie organizowane jest przez CSRinfo.

Tydzień Odpowiedzialnego Biznesu to pięć dni spotkań poświęconych tematyce związanej z ESG, zrównoważonym rozwojem oraz innowacjami w odpowiedzialnych strategiach firm. Każdego dnia omówiony zostanie konkretny obszar z zakresu ESG: począwszy od kwestii ładu korporacyjnego, raportowania ESG oraz planowania strategii, po obszary społeczne oraz środowiskowe. Zaplanowane zostały prelekcje i panele dyskusyjne,  w których udział wezmą eksperci oraz praktycy dziedziny ESG.

Wydarzenie skierowane jest do przedstawicieli biznesu, inwestorów instytucjonalnych i prywatnych, wyższej kadry zarządzającej, dyrektorów finansowych, osób odpowiedzialnych za relacje inwestorskie, public affairs oraz komunikację korporacyjną, analityków, specjalistów ds. CSR/ESG, administracji publicznej i środowiska akademickiego. Poruszone tematy będą także interesujące dla wszystkich osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę w zakresie CSR/ESG oraz roli zrównoważonego rozwoju we współczesnym świecie.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 24-28 października 2022 roku w formule online. Udział jest bezpłatny.

Rejestracji można dokonać na stronie.

PRoto.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin