.

Karolina Śmiejkowska szefową działu Consumer&Gaming w Monday Comms. Katarzyna Żdanuk partnerką w Monday Group

dodano: 
07.03.2023
komentarzy: 
0

Na początku marca 2023 roku Monday Group poinformowało, że Karolina Śmiejkowska została szefową działu Consumer&Gaming w Monday Comms, a Katarzyna Żdanuk została partnerką w grupie.

Karolina Śmiejkowska pod koniec lutego 2023 roku objęła stanowisko Head of Consumer&Gaming w Monday Comms. Wcześniej, od 2017 roku to stanowisko zajmował Krzysztof Rygiel, który odszedł z Monday Group.

Karolina Śmiejkowska

Śmiejkowska w nowej roli będzie odpowiadać za wsparcie strategiczne klientów działu – firm z sektora nowych technologii, gamingu i e-sportu – a także za jakość realizowanych projektów. Do jej zadań należy również rozwój zespołu i portfolio klientów, w tym działania new business.

Nowa szefowa działu Consumer&Gaming ma 11 lat doświadczenia w prowadzeniu działań komunikacyjnych. Współpracowała z takimi firmami jak IKEA, x-kom czy Acer.

Z początkiem stycznia 2023 roku natomiast, Katarzyna Żdanuk została partnerką w Monday Group. Dołączyła do Aleksandry Bobkowskiej, kierującej w agencji działem Brand&Corporate.

Katarzyna Żdanuk

W nowej roli Żdanuk uczestniczy w podejmowaniu strategicznych decyzji dotyczących kluczowych obszarów działania grupy, w szczególności zarządzania finansami, procedur wewnętrznych, usprawnień operacyjnych oraz księgowych. Rolę partnerki łączy ze swoją dotychczasową funkcją Head of Finance and Administration, którą pełni od 2021 roku.

Żdanuk od początku swojej kariery związana jest z obszarem księgowości. Przez kilkanaście lat zdobywała doświadczenie jako księgowa, przechodząc przez różne obszary rachunkowości oraz Finance Controller. (bs)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin