.

 

Katarzyna Fabjaniak w nowej roli w Havas PR Warsaw

dodano: 
19.04.2023
komentarzy: 
0

Katarzyna Fabjaniak z początkiem kwietnia 2023 roku awansowała w Havas PR Warsaw. Objęła nowo utworzone stanowisko Executive Directora. Raportuje do Tomasza Lisa, Managing Directora w Havas PR Warsaw.

W nowej roli Fabjaniak odpowiada za zarządzanie operacyjne, szczególnie rozwój klientów i zespołu agencji. Jej zadaniem jest również pozyskanie nowych klientów. Ma także zająć się „maksymalizacją synergii działań” z dywizją public affairs i współprac realizowanych wewnątrz Havas Village (struktury łączącej Havas Creative Group i Havas Media Group).

Z Havas PR Warsaw związana jest od stycznia 2021 roku, kiedy to dołączyła na stanowisko Business Director of Operations and Development. Wówczas powierzono jej przede wszystkim strategiczne wsparcie kluczowych klientów agencji i rozwój nowego biznesu.

Wcześniej, od 2016 roku, pracowała w Hill+Knowlton Strategies – najpierw jako Group Account Director, a następnie Managing Director. Wcześniej była związana z agencjami 24/7 Communication (gdzie pełniła funkcję Group Account Managera) i On Board Think Kong. Jej specjalizacją są projekty komunikacji korporacyjnej, marketingowej i kryzysowej, ze szczególnym uwzględnieniem sektora retail, real estate, FMCG i nowych technologii.

Była jurorką światowych konkursów branżowych Cannes Lions Dubai Lynx Festival oraz New York Festivals Advertising Awards. Ponadto jest wykładowczynią na Uniwersytecie Warszawskim.

Stanowisko Business Director of Operations and Development, które dotychczas obejmowała Fabjaniak, nie będzie obsadzane. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin