Konferencja CSR2.0 Komunikacja, Edukacja, Technologia - ruszają zapisy

dodano: 
29.08.2012
komentarzy: 
0

Kampanie społeczne i bojkoty konsumenckie online, grywalizacja czy społeczne hakerstwo – to tylko niektóre z tematów, jakie omówią eksperci zaproszeni na międzynarodową konferencję „CSR 2.0 Komunikacja, Edukacja, Technologia”. Gościem specjalnym będzie Wayne Visser – uznany specjalista w zakresie CSR.

Spotkanie, organizowane przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu, odbędzie się 11 października 2012 r. w Warszawie. To już trzecia tego typu konferencja. PRoto.pl patronuje wydarzeniu.

CSR 2.0 to ewolucja tradycyjnego podejścia do społecznej odpowiedzialności biznesu, oparta na nowych możliwościach technologicznych oraz najświeższych trendach rynkowych. Zakłada ono m.in. wykorzystywanie nowoczesnych metod i sposobów prowadzenia dialogu z interesariuszami (zwłaszcza portali społecznościowych) oraz nowych form komunikacji działań społecznie odpowiedzialnych. Jednym z popularyzatorów koncepcji CSR 2.0 jest gość specjalny tegorocznej konferencji - Wayne Visser, dyrektor CSR International, autor takich książek jak „The Age of Responsibility: CSR 2.0 and the New DNA of Business” czy „The World Guide to CSR”.

Podczas konferencji omówione zostaną trzy tematy przewodnie związane z CSR 2.0: komunikacja, edukacja oraz technologia. Każdy z nich zostanie zaprezentowany w innowacyjny sposób w osobnym bloku tematycznym, z wykorzystaniem formuły pecha kucha – dynamicznych prezentacji trwających 6 minut i 40 sekund zapewniających skupienie odbiorców. W drugiej części spotkania odbędą się warsztaty prowadzone przez specjalistów: „Zrównoważony model biznesowy źródłem innowacji”, „Czy dialog z interesariuszami można prowadzić online?” oraz „Kreowanie skutecznej kampanii społecznej online” .

Zapisy na obie części konferencji już się rozpoczęły. Opłata za udział wynosi 999 zł. Dla studentów, akademików i pracowników organizacji pozarządowych obowiązuje cena zniżkowa: 250 zł. Zapisy na konferencję prowadzone są online.

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin