.

Konferencja iComms o komunikacji wewnętrznej już 18 i 19 listopada

dodano: 
02.11.2021
komentarzy: 
0

Już 18 i 19 listopada 2021 roku w Warszawie odbędzie się trzecia edycja konferencji iComms, poświęconej komunikacji wewnętrznej.

Podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną najlepsze case’y, trendy oraz narzędzia wspierające komunikację wewnętrzną w różnych firmach. W tym roku mowa będzie o zupełnie nowej roli i zadaniach komunikacji wewnętrznej w obliczu nowych oczekiwań pracowników.

W programie znalazły się m.in. wystąpienia o tym, jak działa komunikacja wewnętrzna w Microsofcie, w jaki sposób Żabka komunikuje się z pracownikami w nowej – popandemicznej – rzeczywistości, czy też jakie eventy  sprawdziły się w Santanderze.

O tym, jak pomóc pracownikom zadbać o ciało i umysł, powie Dorota Wiśniewska z Aquanet, a  o komunikacji onboardingowej opowiedzą Monika Skonieczka-Śmietana i Wioleta Banaszek z Allegro.

Adriana Borucka, Managing Partner w agencji PinPoint – organizującej wydarzenie – przedstawi z kolei wnioski z raportu dobrych praktyk w obszarze komunikacji hybrydowej.

Drugiego dnia konferencji odbędą się natomiast warsztaty.

Wydarzenie skierowan ejest do menedżerów i specjalistów z działów PR odpowiedzialnych za komunikację wewnętrzną, menedżerów i specjalistów z działów HR wspierających procesy komunikacji wewnętrznej w firmie, liderów odpowiedzialnych za komunikację zmian w projektach zarządzania zmianą, osób odpowiedzialnych za wspieranie kadry menedżerskiej w komunikacji z zespołami, a także liderów i członków zespołów projektowych odpowiadających za komunikację w projektach.

Więcej informacji oraz rejestracja na stronie.

PRoto.pl jest patronem medialnym konferencji.

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin