Konferencja: jak zwiększyć obecność i skuteczność CSR w UE

dodano: 
25.08.2011
komentarzy: 
0

Ministerstwo Gospodarki oraz Forum Odpowiedzialnego Biznesu zaprasza na konferencję „Wspólna odpowiedzialność – jak zwiększyć obecność i skuteczność CSR w UE”, która odbędzie się w dniu 5 września 2011 roku w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej im. Fryderyka Chopina w Gdańsku przy ul. Ołowianka 1.

1 lipca 2011 roku Polska, po raz pierwszy w historii, objęła Przewodnictwo w Radzie Unii Europejskiej, co daje możliwość podkreślenia, na forum międzynarodowym, priorytetów Polski w zakresie kształtowania kierunków rozwoju gospodarczego oraz promocji istotnych, z punktu widzenia uwarunkowań kraju, czynników wzrostu. Polska Prezydencja jest również okazją do promocji założeń koncepcji społecznej odpowiedzialności przedsiębiorstw (ang. Corporate Social Responsibility, CSR).

Celem konferencji jest przedstawienie znaczącej roli, jaką sektor prywatny oraz partnerzy społeczni mają do odegrania na przestrzeni najbliższych dekad, w kształtowaniu warunków, umożliwiających realizację aspiracji rozwojowych obecnego i przyszłego pokolenia. Organizatorzy zaprosili na konferencję wybitnych ekspertów, w tym również przedstawicieli zagranicznych organizacji z dziedziny CSR, m.in.: CSR Europe, World Business Council for Sustainable Development, The Global Compact, CSR 360 Global Partner Network, Business in the Community.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Konferencja ma charakter zamknięty. Już teraz zapraszamy do zgłoszenia swojego udziału, poprzez wypełnienie formularza online.

Na zgłoszenia czekamy do wyczerpania miejsc. Więcej informacji na stronie internetowej konferencji.

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin