Konferencja: od CSR komunikacyjnego do sustainability

dodano: 
17.09.2012
komentarzy: 
0

PRoto.pl i CR Navigator zapraszają do udziału w konferencji „Od CSR komunikacyjnego do sustainability” o strategicznym znaczeniu idei zrównoważonego rozwoju w realizacji celów biznesowych firm.

Spotkanie rozpocznie się wprowadzeniem do strategicznego zarządzania zrównoważonym rozwojem firmy. Kontekst i praktykę omówią: Paweł Niziński, wydawca CR Nawigator oraz Dorota Strosznajder, dyrektor komunikacji korporacyjnej Henkel Polska. Później uczestnicy mogą wziąć udział w panelu dyskusyjnym „Strategia sustainability – filozofia wartości w biznesie a korzyści ekonomiczno-środowiskowe”. Podczas konferencji zaprezentowane zostaną także studia konkretnych przypadków – przykłady praktycznego zastosowania zrównoważonego rozwoju w procesach organizacyjnych, badanie relacji kapitału społecznego marek zrównoważonych oraz badanie „Młodzi 2012 o ekologii i odpowiedzialności społecznej biznesu”.

Goście specjalni:

- Prof. Wojciech Gasparski, Centrum Etyki Biznesu, Akademia Leona Koźmińskiego,

- Mirella Panek-Owsiańska, prezeska Forum Odpowiedzialnego Biznesu,

- Joanna Gładysz, dyrektor działu prawnego i menedżer ds. compliance, Henkel Polska,

- Beata Rożek, menedżer CSR w firmie Tesco,

- Rafał Serafin, dyrektor Fundacji Partnerstwo Dla Środowiska,

- Alfred Smyrek, dyrektor zakładu produkcyjnego w Raciborzu, Henkel Polska,

- Jakub Tyczkowski, członek zarządu i dyrektor ds. odzysku w Organizacji Odzysku Rekopol.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Odbędzie się ona w warszawskim Teatrze Kamienica, Al. Solidarności 93, w dniu 4 października 2012 r. o godz. 9.00. Chętnych prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres organizatora: Kinga.Czub@goodbrand.com do dnia 30.09.2012 r. Konferencja będzie także dostępna w formie streamingu on-line (szczegóły na stronie).

Patroni medialni wydarzenia: PRoto.pl, Brief, odpowiedzialny biznes.pl, Personel i Zarządzanie, Ecomanager, program BIZON radia PIN.

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin