.

 

Konferencja: Od kryzysu do sukcesu - komunikacja kryzysowa 360° oczami praktyków

dodano: 
06.11.2012
komentarzy: 
0

On Board PR, Ecco Comunications Network oraz PRoto.pl zapraszają na konferencję poświęconą zarządzaniu kryzysowemu. Gościem specjalnym będzie Gunnar Angeltveit – członek międzynarodowego zespołu Crisis Task Force Team Ecco Communications Network oraz zespołu Governmental Crisis Management, wspierającego rząd norweski w sytuacjach kryzysowych.

Już 15 listopada b.r. w Warszawie odbędzie się konferencja „Od kryzysu do sukcesu – komunikacja kryzysowa 360° oczami praktyków”. Doświadczeni konsultanci z On Board PR, agencji Think Kong oraz kancelarii DLA Piper odpowiedzą na najważniejsze pytania związane z zarządzaniem sytuacjami kryzysowymi. Uczestnicy konferencji rozmawiać będą m.in.: o procedurach zwiększających jakość zarządzania kryzysowego w firmach, omawiać najciekawsze przypadki ze świata a także wezmą udział w interaktywnych sesjach roboczych.

Konferencja kierowana jest do osób odpowiedzialnych za zarządzanie kryzysowe w przedsiębiorstwach oraz osób, które chcą poznać złote zasady, które mają zastosowanie w sytuacjach kryzysowych. Zespół międzynarodowych ekspertów podzieli się z uczestnikami swoimi doświadczeniami. Pokaże w praktyce jak  kryzys reputacji zamienić w sukces i zyskać wizerunkowo w oczach otoczenia.

Gościem specjalnym będzie Gunnar Angeltveit – członek międzynarodowego zespołu Crisis Task Force Team Ecco Communications Network oraz zespołu Governmental Crisis Management, wspierającego rząd norweski w sytuacjach kryzysowych.

Pełny program konferencji znajdą Państwo na stronie.

 

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin