.

 

Konferencja Polish Luxury Market Summit – niedługo druga edycja

dodano: 
08.05.2017
komentarzy: 
0

24 maja 2017 roku odbędzie się druga edycja wydarzenia Polish Luxury Market Summit. Tym razem tematem konferencji będzie przyszłość branży dóbr luksusowych.

Marki luksusowe są coraz bardziej obecne w mediach cyfrowych, bo chcą dotrzeć do młodszych pokoleń klientów. Jednocześnie istotne jest dla nich zachowanie unikalnego charakteru. To jeden z tematów, które zostaną omówione podczas wydarzenia.

Najważniejszym tematem konferencji będzie przyszłość rynku marek luksusowych i trendy, które docierają do Polski z Europy Zachodniej i Stanów Zjednoczonych.

Zaproszeni specjaliści omówią zmiany zachodzące w branży, przenikanie się kanałów online i offline oraz wnioski płynące z badania przeprowadzonego na grupie zamożnych osób na  polskim rynku.

Badanie to dotyczy sposobów spędzania wolnego czasu, korzystania z mediów, stosunku do luksusu i jego wyznaczników. Szczegóły badania i płynące z niego wnioski omówią Beata Orkwiszewska, Group Account Director i Anna Kuropatwa, Data Insight Director z Havas Media.

W czasie tegorocznej edycji zostanie też poruszony temat związku między segmentem premium a kulturą i sztuką. Prelegenci powiedzą o tym, jakie efekty mogą płynąć z połączenia muzyki klasycznej i biznesu, a także – jak chronić markę, własność intelektualną i reputację. W panelu dyskusyjnym na temat wspierania kultury przez marki luksusowe wezmą udział m.in. Małgorzata Cecherz-Kowalska, dyrektor marketingu BMW Group Poland, oraz Magda Bulera-Payne, eskspert PR ds. rynku dóbr luksusowych.

W gronie prelegentów znalazł się również Thomas Drevet z Christian Dior w Dubaju.

Organizatorem wydarzenia jest ESSE Media, agencja specjalizująca się w marketingu dóbr luksusowych i wydająca cykliczny przewodnik Book of Luxury.

Partnerami konferencji są m.in. firmy LuxHub Havas Media, BMW Group Poland, Villa Foksal i Black Rabbit.

Szczegóły i formularz rejestracyjny można znaleźć na stronie.

PRoto.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin