Konferencja Triki Polityki

dodano: 
15.03.2006
komentarzy: 
1

W dniach 18 i 19 marca na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego odbędzie się konferencja naukowa pod tytułem „Tworzenie wizerunku - Public Relations w polityce”. Jej organizatorem jest Studenckie Koło Naukowe Psychologii Ekonomicznej MODERATOR. W ramach konferencji odbędą się warsztaty i wykłady poświęcone tworzeniu wizerunku partii/polityka poprzez media, manipulacji wizerunkiem publicznym, PR politycznemu w sytuacjach kryzysowych, językowi polskiej polityki.
Wystąpienia poprowadzą specjaliści z dziedziny polityki, psychologii, medioznawstwa oraz praktycy ze świata public relations. Przewidziane są także debaty z udziałem polityków PO, PiS i SLD pod hasłem „Granice etyki w marketingu politycznym”. Goście konferencji zostaną poproszeni o stworzenie kodeksu etycznego PR-owca w polityce.
Konferencja jest skierowana do studentów takich kierunków jak marketing, zarządzanie, ekonomia, dziennikarstwo, psychologia, socjologia z warszawskich uczelni wyższych.
Więcej informacji www.psychologia.pl/moderator/konferencja/

komentarzy:
1

Komentarze

(1)
Dodaj komentarz
15.03.2006
10:42:46
DTH
(15.03.2006 10:42:46)
Szkoda tylko, ze mozna sie zapisac maksymalnie na 3 warsztaty i nie dostaje sie potwierdzenia przyjecia zgloszenia. Co ciekawe konferencja nie jest skierowana do studentow kierunkow public relations ;) A co z uczelniami spoza Warszawy, a co ze studentami innych kierunkow?
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin