Kongres Różnorodności 2020 już 23 stycznia

dodano: 
16.01.2020
komentarzy: 
0

Szósta edycja Kongresu Różnorodności – wydarzenia, którego misją jest promowanie idei różnorodności w życiu biznesowym i społecznym oraz pobudzanie międzysektorowej dyskusji w tym obszarze – odbędzie się 23 stycznia 2020 roku w Międzynarodowym Centrum Kultury Nowy Teatr w Warszawie.

Tematem przewodnim tegorocznej edycji kongresu jest „FIXING TOMORROW WITH DIVERSITY – czyli jak różnorodność wpływa na budowanie kapitału społecznego?”.

Podczas wydarzenia mowa będzie m.in. o tym, czym jest dzisiaj kapitał społeczny, czy nowe technologie są sojusznikiem w jego tworzeniu, czy sztuczna inteligencja ma szacunek dla różnorodności, jak wzmacniać otwartość na różnorodność w przestrzeni publicznej oraz jak skutecznie wspierać społeczeństwo obywatelskie.

Podczas tegorocznej edycji w gronie prelegentów i panelistów znajdą się m.in.: B. Bix Aliu, Deputy Chief of Mission, Ambasada Stanów Zjednoczonych w Warszawie; Van Anh Dam, Dyrektorka Programu Edukacyjnego w Centralnym Domu Technologii; Aniela Hejnowska, Marketing & Operations Lead, członek zarządu Microsoft Polska; Paulina Gasińska, dyrektor zarządzająca ds. regulacyjnych, prawnych i relacji z klientami, rzeczniczka etyki, mBank, Piotr Kowalczuk, zastępca prezydenta Gdańska czy Marzena Strzelczak, dyrektorka generalna oraz członkini zarządu Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Organizatorami konferencji są Henkel Polska i BETTER. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Rejestracja odbywa się przez stronę.

Więcej informacji można znaleźć na stronie.

PRoto.pl jest patronem medialnym wydarzenia. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin