Kongres For Social Media już 23 i 24 maja w Gdańsku

dodano: 
13.05.2022
komentarzy: 
0

Już 23 i 24 maja 2022 roku w Gdańsku odbędzie się Kongres For Social Media – spotkanie osób odpowiedzialnych za obecność firmy w mediach społecznościowych.

Wydarzenie skierowane jest do właścicieli marek, które potrzebują promocji w social mediach, pracowników firm odpowiedzialnych za działania i obecność firmy w mediach społecznościowych lub do tych, dla których ten obszar jest ważny biznesowo.

Podczas konferencji przedstawione zostaną nowe rozwiązania w mediach społecznościowych oraz ciekawe pomysły na profile i działania, niosące korzyści biznesowe. Mowa będzie także o trendach, które mogą być́ dla danej branży szczególnie ważne.

W programie wydarzenia znajdą się takie tematy jak sposoby na aktywizowanie odbiorców w mediach społecznościowych, porady dotyczące walki ze spadającymi zasięgami zarówno w przypadku nowych kont, jak i profilów, które mają spore grono odbiorców. Mowa będzie także o skutecznej reklamie wideo, budowaniu strategii w social mediach, wskazówkach, które ułatwią i usprawnią publikowanie materiałów na platformach social media czy szukaniu pomysłu na kanał marki na YouTube i tworzeniu ciekawych treści.

Uczestnicy kongresu poznają także pięć taktyk, dzięki którym lepiej przejdą przez kampanie reklamowe, dowiedzą się, jak wybrać strategię obecności marki na TikToku czy jak stworzyć konkurs na Instagramie który wzbudzi duże zainteresowanie i zasięg organiczny. Jednym z tematów będą też strategie i taktyki socialmediowe, które zapadają w pamięć.

Prelegenci powiedzą także o ciekawych formatach i przekazach, które pozwolą zaciekawić znudzonego i zblazowanego konsumenta, a także o zmianach na LinkedInie czy storytellingu w kontekście social mediów.

Więcej informacji o kongresie na stronie.

PRoto.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin