.

Koniec Ekipy Friza?

dodano: 
27.07.2022
komentarzy: 
0

Założyciel Ekipy, Karol „Friz” Wiśniewski, poinformował na Twitterze o zakończeniu projektu w dotychczasowej formie – pisze money.pl.

Źródło: twitter.com/FRIZtoja

Jak czytamy, influencerzy od trzech lat mieszkali razem w domu pod Krakowem. Popularność przyniosło im publikowanie filmów na YouTubie. Gdy umowa najmu domu dobiegła końca, członkowie Ekipy zdecydowali się jej nie przedłużać i nie kontynuować projektu – podaje źródło.

„Wspólny projekt się kończy i każdy samodzielnie wybiera swoją następną drogę. Niektórych droga pokrywa się z moją, wtedy naturalnie mocno działamy, niektórzy obierają swoją, nową drogę, niezależną z kolejnymi celami Ekipy” – napisał Karol Wiśniewski na swoim Twitterze.

Spółka Ekipa Investments zapowiedziała, że będzie teraz inwestować w start-upy i przekaże 9,3 mln zł na ten cel – czytamy. Źródło informuje, że jedna firma będzie mogła liczyć na wsparcie w przedziale od 250 tys. zł do mln zł.

Jak czytamy dalej, Friz i pozostali członkowie Ekipy nie będą bezpośrednio zajmować się działalnością inwestycyjną, a odpowiedzialni za to będą prezes i wiceprezes spółki. (bs)

Źródło:

money.pl, "Wspólny projekt się kończy". Ekipa Friza zajmie się teraz start-upami, 27.07.2022
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin