.

 

Lifetube ponownie ma prezesa

dodano: 
17.04.2024
komentarzy: 
0

17 kwietnia 2024 roku Lifetube poinformował o powołaniu nowego prezesa. Na czele firmy z branży influencer marketingu i ekonomii twórców stanął Jakub Różycki.

W ostatnim czasie na stanowisku prezesa był wakat. Po odejściu Pawła Stano w grudniu 2022 roku zarządzanie firmą przejęło Executive Committee – ciało operacyjno-zarządcze złożone z ośmiu kluczowych managerów, wspierane bezpośrednio przez właścicieli z Mediacap. W październiku 2023 roku przeprowadzono z kolei rebranding Lifetube’a: uproszczono strukturę marek, opracowano nowe produkty dla twórców i reklamodawców oraz zmieniono identyfikację wizualną.

Jakub Różycki to menedżer z wieloletnim doświadczeniem, zdobytym między innymi w zarządzaniu zespołami pracującymi w obszarze nowych technologii. W swojej karierze przez siedem lat z ramienia McKinsey doradzał spółkom z różnych branż. Ostatnie lata spędził z kolei na stanowiskach kierowniczych w strukturach platform e-commerce: Allegro i Shoppee.

„W nowoczesnym biznesie socialmediowym takim, jak Lifetube, ważne są dwa aspekty: z jednej strony relacyjność, znajomość branży i doskonałe rozumienie grupy docelowej, a z drugiej zmysł analityczny, wyczucie technologii i zaufanie do danych. Ten pierwszy obszar mamy od lat doskonale zaopiekowany, zarówno na poziomie zarządu Lifetube’a, jak i kluczowych managerów. Natomiast dzięki zatrudnieniu Jakuba zdobywamy istotne kompetencje w tym drugim obszarze” – komentuje Jacek Olechowski, prezes zarządu Mediacap. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin