Łódź Jungle Web już jutro!

dodano: 
13.04.2016
komentarzy: 
0

Łódź Jungle Web, to wydarzenie odbywające się co roku już od czterech lat. Poruszana tematyka dotyczy internetu i nowych technologii oraz wszelkich sposobów w jakie te trzy sfery się przenikają. To jedyna w Polsce konferencja dotycząca tych trzech dziedzin, całkowicie organizowana przez studentów.

Co czeka na uczestników wydarzenia (14 i 15 kwietnia)? 22 prelekcje podzielone na 8 bloków tematycznych, 8 certyfikowanych warsztatów i ogromna dawka wiedzy – tak można podsumować V edycję konferencji studenckiej Łódź Jungle Web.

Program tegorocznej edycji można znaleźć tutaj.

 

 

Co jeszcze? Strefa technologiczna, na której można będzie wydrukować coś na drukarce 3D, zaprogramować robota czy przemierzać wirtualną rzeczywistość w okularach VR. Wszystko to w zielonej Dżungli, wyrastającej na patio Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. Oprócz technologicznych nowości będzie można wziąć udział w konkursach z nagrodami, które będą odbywać się w przerwach między prelekcjami. Organizatorzy z SKN MarkeTEAM obiecują, że atmosfera towarzysząca całemu wydarzeniu doskonale sprzyja nawiązywaniu nowych kontaktów, także biznesowych, które potrafią przetrwać lata.

Jak dotrzeć do Dżungli? To proste – po pierwsze należy się zarejestrować na stronie internetowej konferencji - jungleweb.pl. Po drugie przyjść 14 kwietnia 2016 na Wydział Zarządzania UŁ, ul. Matejki 22/26 o godzinie 9:45, bo to wtedy rozpoczyna się konferencja. I tyle! Całe wydarzenie jest kompletnie darmowe, w przeciwieństwie do innych konferencji tego typu.

Łódź Jungle Web zostało objęte patronatem honorowym przez Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska. PRoto.pl jest patronem medialnym konferencji.

Więcej informacji można znaleźć na fanpage’u, na stronie jungleweb.pl oraz w facebookowym wydarzeniu.

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin