.

 

M+G dołącza do Związku Firm Public Relations

dodano: 
01.02.2023
komentarzy: 
0

W styczniu 2023 roku M+G dołączyło do agencji członkowskich Związku Firm Public Relations. ZFPR zrzesza obecnie 37 firm PR.

Agencja M+G, której prezeską jest Magda Kołodziejczyk, istnieje na rynku od 2005 roku. Firma świadczy takie usługi jak kompleksowe doradztwo w zakresie komunikowania korporacyjnego i finansowego, produktowego, relacji inwestorskich, komunikacji wewnętrznej, zarządzania sytuacjami kryzysowymi. Prowadzi także szkolenia z wystąpień publicznych, kontaktów z mediami oraz obowiązków informacyjnych spółek giełdowych. Wśród klientów agencji są m.in.: Dom Development, ZUE, Auto Partner, Grupa Wielton, Mercor czy Huuuge.

„Wartości i misja ZFPR są nam bardzo bliskie, dlatego z przyjemnością dołączamy do grona zrzeszonych w Związku agencji. ZFPR to także doskonała platforma kształtowania standardów rynku PR w Polsce oraz wymiany doświadczeń pomiędzy agencjami działającymi w różnych jego segmentach” – mówi Magda Kołodziejczyk. Jak przyznaje, bardzo ważnym elementem działalności M+G jest współpraca ze spółkami giełdowymi, które firma wspiera w procesie IPO i później w budowaniu wizerunku  oraz prowadzeniu komunikacji z otoczeniem. „Chcemy, aby nasze wieloletnie doświadczenie z pracy dla spółek z rynku kapitałowego było wartością dodaną, jaką wniesiemy do ZFPR. Jednocześnie cieszymy się z możliwości wymiany doświadczeń z innymi agencjami działającymi na tym polu” – podkreśla Kołodziejczyk. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin