.

Michał Kazubek dołączył do Big Picture

dodano: 
17.03.2023
komentarzy: 
0

Michał Kazubek dołączył do Big Picture na stanowisko Senior PR Consultanta. Pracę w agencji rozpoczął w październiku 2022 roku, jednak o zmianie poinformowano w marcu 2023 roku.

Kazubek wzmocnił dział komunikacji korporacyjnej, którym kieruje Alicja Górka-Pruszczak. Kazubek odpowiada za prowadzenie działań dla klientów oraz dalszy rozwój biznesu w sektorze nowych technologii, fintechu oraz branży motoryzacyjnej. Zajmuje się obsługą marek takich jak m.in. InPost, Erli.pl czy Nextbike. Realizował także projekty dla Volvo Car Poland oraz Demoboost.

Z branżą PR związany jest od dziesięciu lat. Wcześniej współpracował z takimi agencjami jak Clue PR, Public Dialog czy Partner of Promotion. Ma doświadczenie w tworzeniu startegii, realizacji kampanii z zakresu PR-u korporacyjnego, komunikacji wewnętrznej oraz zarządzania kryzysowego. W swojej karierze doradzał zarządom i działom komunikacji polskich oraz międzynarodowych firm. Specjalizuje się przede wszystkim w rynku usług finansowych, branży technologicznej, sektorze fintech, logistyce oraz przemyśle. (zd)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin