.

 

Nadchodzi konferencja PR w Samorządzie i Administracji Państwowej

dodano: 
11.09.2019
komentarzy: 
0

Już w dniach 30 września – 2 października 2019 roku w Katowicach odbędzie się XV Konferencja PR w Samorządzie i Administracji Państwowej. To wydarzenie w całości poświęcone promocji i marketingowi terytorialnemu.

Najbliższa edycja poświęcona będzie tematyce nowych mediów, współpracy z influencerami czy wykorzystania siły lokalnej społeczności. Nie zabraknie też case study i warsztatów z czołowymi ekspertami w branży.

PR w Samorządzie to konferencja, która skupia się na public relations w jednostkach samorządu terytorialnego. Dzięki temu, że prelegenci to praktycy, którzy na co dzień kreują wizerunki polskich miast i gmin, uczestnicy dowiedzą się, jak przekuć zdobytą wiedzę w wizerunkowy sukces.

Gościem specjalnym tegorocznej edycji będzie Jacek Żakowski, dziennikarz wielokrotnie nagradzany przez instytucje polskie i zagraniczne, który prowadził programy telewizyjne i radiowe m.in. dla TVP, TV4, RMF FM, Radia Zet i TOK FM.

Wśród prelegentów znajdą się także:

- Monika Czaplicka – właścicielka agencji social media Wobuzz, specjalizująca się w kryzysach, hejcie i dbaniu o reputację, a także social sellingu i komunikacji.

- Kamil Bolek – dyrektor marketingu w LifeTubie, agencji zajmującej się współpracą z influencerami, zrzeszającej kilkaset najlepszych kanałów na polskim YouTubie.

- Jakub Mrugalski – Niebezpiecznik.pl, specjalista ds. bezpieczeństwa IT, znany z umiejętności przekładania najtrudniejszych zagadnień technicznych na język zwykłego „Kowalskiego”.

- Grzegorz Kiszluk – redaktor naczelny Brief.pl, twórca platformy Brief for Poland służącej wymianie doświadczeń między regionami, pionier reklamy w Polsce.

Do kogo skierowany jest PR w Samorządzie?

Do każdego, kto chce wypromować swoje miasto, gminę w mediach społecznościowych, zdobyć przychylność mieszkańców regionu czy przeprowadzić akcję społeczną, która odbije się szerokim echem w całym kraju. Jeśli ktoś odpowiada za wizerunek spółki miejskiej lub JST i zastanawia się, jak wykorzystać nowe media i wpływ influencerów, żeby dotrzeć do ludzi w różnym wieku, to podczas konferencji uzyska odpowiedź na to pytanie. Bezcenna może się okazać umiejętność właściwego postępowania w sytuacji kryzysu wizerunkowego. Eksperci z tego zakresu wyjaśnią nie tylko, jak go zażegnać, ale również jak się przed nim uchronić. Konferencja PR w Samorządzie i Administracji Państwowej jest dla każdego, komu zależy na podniesieniu swoich kompetencji w zakresie public relations.

Szczegółowy program znajduje się na stronie.

Organizatorem XV Konferencji PR w Samorządzie i Administracji Państwowej jest Grupa PRC Holding.

PRoto.pl jest patronem medialnym wydarzenia. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin