.

Meta z nową inicjatywą dla Ukrainy

dodano: 
26.07.2022
komentarzy: 
0

Meta rusza z programem Odnowy Gospodarczej Ukrainy. Inicjatywę zapowiedział w maju 2022 roku Nick Clegg, prezes ds. globalnych Mety. Jest to inwestycja w wysokości 1,5 mln dol. stworzona w celu wypracowania rozwiązań i narzędzi wspierających małe i średnie firmy w Ukrainie.

Jak przekazuje firma, w ramach programu uruchomiony został specjalny hub szkoleniowy, który oferuje zasoby edukacyjne, w tym kursy Blueprint w języku ukraińskim, które pozwolą uczestnikom na poszerzenie wiedzy i rozwój umiejętności w zakresie marketingu cyfrowego i mediów społecznościowych.

Firma uruchomiła też platformę szkoleniową Meta Boost, która zawiera warsztaty online na temat tego, jak skutecznie kreować wizerunek, zwiększać świadomość marki, utrzymywać kontakt z klientami oraz tworzyć atrakcyjne i angażujące treści. Meta przedstawia i promuje również kilka historii lokalnych przedsiębiorstw i ich właścicieli.

„Ukraińscy przedsiębiorcy udowadniają, że nawet wojna nie jest w stanie złamać ich chęci ciągłego rozwoju. Właściciele firm nie ustają w poszukiwaniu sposobów na utrzymanie się na powierzchni w tak trudnych warunkach. W Meta jesteśmy pod ogromnym wrażeniem ich poświęcenia, aby wyrazić nasze wsparcie, uruchamiamy program Odnowy Gospodarczej Ukrainy” – mówi Kateryna Kruk, Regional Public Policy Manager Mety na Europę Środkowo-Wschodnią. (bs)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin