.

Nowe funkcje na stronach firmowych na LinkedInie

dodano: 
23.03.2023
komentarzy: 
0

W marcu 2023 roku na stronach firmowych na LinkedInie pojawiły się aktualizacje, które mają wzmocnić marketing B2B, usprawnić planowanie postów i zachęcić uczestników wydarzenia do udziału w dyskusji – poinformowała plarforma.

„Niezależnie od tego, czy uczestnicy wydarzenia zdecydują się na udział w dyskusji, będą mogli poruszać się po platformie LinkedIn bez opuszczenia wydarzenia na żywo. Dzięki temu uczestnicy mogą się kontaktować ze sobą albo obserwować prelegentów i innych obecnych na spotkaniu” – czytamy.

Uczestnicy, którzy zechcą się wypowiedzieć podczas wydarzenia, będą mogli „podnieść rękę”, a użytkownik prowadzący spotkanie udzieli imgłosu. Ponadto, członkowie, którzy nie będą chcieli nic powiedzieć, będą mieli możliwość zareagowania za pomocą emoji w celu zaznaczenia swojej obecności – podaje źródło. 

Źródło: linkedin.com

Co więcej, planowanie postów będzie teraz możliwe z trzymiesięcznym wyprzedzeniem po wpisaniu wybranej przez siebie daty i godziny.

Źródło: linkedin.com.

Oferty pracy będą teraz udostępniane jako automatyczny post na stronie firmy. Po aktywowaniu tej funkcji w ustawieniach LinkedIn automatycznie udostępni jedną z otwartych rekrutacji na firmowej stronie w postaci zaplanowanego wcześniej postu. Tekst zostanie wstępnie wypełniony automatycznie, jak widać na poniższym zrzucie ekranu.

Źródło: linkedin.com

(zd)

Źródło:

linkedin.com, LinkedIn Pages: Our Latest and Greatest Features, 21.03.2023
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin