Nowe technologie, komunikacja i edukacja online – rejestracja na konferencję CSR 2.0 tylko do jutra

dodano: 
04.10.2012
komentarzy: 
0

Już za tydzień, 11 października odbędzie się międzynarodowa konferencja „CSR 2.0 KOMUNIKACJA, EDUKACJA, TECHNOLOGIA” organizowana przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Wayne Visser, gość specjalny konferencji, opowie o koncepcji CSR 2.0 – rewolucyjnym podejściu do CSR, które zakłada pełną odpowiedzialność przedsiębiorstwa za podjęte działania.

W ramach konferencji zaplanowano prezentacje dotyczące 3 obszarów tematycznych: komunikacji, edukacji i technologii. Wśród tematów znalazły się: obsługa klientów w dobie social media, wpływ komunikacji CSR na markę korporacyjną, kampanie społeczne i bojkoty konsumenckie online, dostosowanie stron internetowych do wrażliwego odbiorcy, grywalizacja, społeczne hackowanie, społecznie odpowiedzialne aplikacje czy interaktywny raport społeczny. W trakcie konferencji uczestnicy wezmą także udział w trzech warsztatach na temat innowacji, prowadzenia dialogu on-line i kampanii społecznych on-line.

Zapisy na konferencję prowadzone są on-line do 5 października br. Całość konferencji będzie można śledzić na Twitterze na kanale @FOB_Poland, hashtag konferencji to #CSR2.0.

PRoto.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin