.

Nowy kryminał Netfliksa nie pokaże żadnego produktu marki Apple

dodano: 
30.11.2022
komentarzy: 
0

W jednym z wywiadów z „Vanity Fair” Rian Johnson, reżyser filmu „Na noże”, zdradził, pod jakim warunkiem w produkcjach filmowych mogą pojawiać się produkty firmy Apple. 

W pierwszej części filmu „Na noże” czarny charakter używa telefonu z systemem Android, w przeciwieństwie do pozostałych bohaterów produkcji – informuje kultura.gazeta.pl.

„Jeśli oglądasz jakikolwiek film kryminalny, źli kolesie nie mogą używać iPhonów przed kamerą” – ujawnił Rian Johnson.

Pojawiło się w związku z tym pytanie, jak rozwiązana będzie kwestia marki urządzeń używanych przez bohaterów w drugiej części filmu w reżyserii Riana Johnsona, skoro podzielił się on informacją, która może zdradzić widzom zakończenie. 

Źródło wyjaśnia, że nowe „Na noże” będzie pokazywać wyłącznie telefony marki Samsung, bowiem podpisano umowę z tą firmą. W ten sposób widz nie będzie mógł przewidzieć zakończenia najnowszej produkcji Netfliksa.

Wygląda na to, że to już stara strategia marketingowa Apple’a – w 2002 roku w „The Guardian” ukazał się tekst, w którym zauważono, że w serialu „24 godziny” wszyscy złoczyńcy używają systemu Windows, natomiast pozytywni bohaterowie posiadali MacBooki – przypomina źródło. (zd)

Źródło zdjęcia głównego: YouTube/Vanity Fair

Źródło:

kultura.gazeta.pl. W nowym kryminale Netflixa postaci nie używają iPhonów. Bo to zdradza fabułę, 29.11.2022
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin