O marketingu miejsc w Sopocie

dodano: 
02.03.2011
komentarzy: 
0

Już 14 marca odbędzie się w Sopocie III edycja Forum Praktyków Marketingu Miejsc. Organizowana przez Brief for Poland impreza jest okazją do spotkań przedstawicieli administracji samorządowej odpowiedzialnych za promocję miejsc oraz praktyków branży marketingowej.

W trakcie warsztatów i paneli dyskusyjnych tegorocznej edycji Forum uczestnicy będą mieli możliwość poznania odpowiedzi na pytania dotyczące m.in. trendów w promocji marek miejsc, celów strategii miast i regionów, najczęściej popełnianych błędów, narzędzi skutecznej komunikacji w regionach oraz wpływu technologii na relacje miasto – konsument. Uczestnicy w trakcie warsztatów przeanalizują także przykłady promocji europejskich miast i regionów. Jeden z nich poprowadzi gość specjalny imprezy - José Filipe Torres -  światowej sławy specjalista w dziedzinie brandingu narodowego oraz prezes i dyrektor strategiczny Bloom Konsulting.

Poza warsztatami publiczność Forum będzie mogła zapoznać się z case study nt. tendencji w wykorzystywaniu telewizji przez miasta i regiony. Na koniec imprezy trendy dotyczące promocji miast i regionów omówione zostaną przez uczestników panelu dyskusyjnego. Poprowadzi go Grzegorz Kiszluk, twórca platformy Brief for Poland.

PRoto.pl jest patronem medialnym Forum.

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin