.

 

O wynikach wyborów do Parlamentu Europejskiego na 24/7Talks już 7 czerwca w Warszawie

dodano: 
28.05.2019
komentarzy: 
0

Już 7 czerwca 2019 roku odbędzie się kolejna edycja 24/7Talks. Tematem spotkania zatytułowanego „Powyborczy krajobraz – biznesowa rzeczywistość” będą wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego.

Niemal 80 proc. wszystkich decyzji kształtujących regulacje w państwach członkowskich zapada w Brukseli. Podczas spotkania będzie więc mowa o nadchodzących zmianach w unijnych inwestycjach i ich wpływie na polskich przedsiębiorców. Zaproszeni goście opowiedzą o tym, jak będą funkcjonować polskie firmy po zaistniałych przemianach.

Wśród prelegentów będą dr hab. Piotr Wawrzyk, podsekretarz stanu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych, dr hab. Ewa Marciniak, dyrektor Instytutu Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, dr Agnieszka Sznyk, prezes Fundacji INNOVO, Margareta Przybyła-Wieśniak z Parlamentu Europejskiego oraz Karolina Zbytniewska, redaktor naczelna Euractiv. Podczas spotkania odbędzie się także panel dyskusyjny.

Organizatorami kolejnej edycji 24/7talks są agencja 24/7Communication oraz Wydział Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego.

Wydarzenie odbędzie się 7 czerwca 2019 roku o godzinie 9:30 w Studiu Skandal przy ul. Henryka Sienkiewicza w Warszawie. Udział w konferencji jest bezpłatny, trzeba się jednak wcześniej zarejestrować.

PRoto.pl jest patronem medialnym wydarzenia. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin